HAKKIMIZDA

Sizlere inanılmaz çözümler sunuyoruz
Why choose Us?

NH SİGORTANH bıçaklı yük ayırıcı

NH sigortalı yük ayırıcı, endüstriyel tesislerde elektrik hatlarındaki motor, trafo,sürücü ve soft starter gibi elemanları aşırı akım ve kısa devre akımlardan koruma amaçlı kullanılacak metaryellerdir.NH bıçaklı yük ayırıcılar kısa devre açma gücü yüksektir.

Why choose Us?

NH ALTLIK SERİLERİNH sigorta altlık

Bıçaklı sigortalar altlıkları ile beraber kullanılmaktadır. Bıçaklı sigorta altlığı KER 221 steatit sigorta buşonunun devreye bağlanmasını sağlar. Ellik sigorta buşonunun altlığa takılıp çıkartılmasını emniyetli olarak sağlayan üründür.

Why choose Us?

KALİTE BELGELERİ ISO 9001/9002

ISO 9001/9002 belgelerine sahip tesislerimizde CE direktiflerine göre üretilmektedir. 120 kA kesme kapasitesi düşük güç kayıpları,ilgili standartlara uygun zaman akım karekteristiği ile üretilmektedir.

VİOS SİGORTALARI

Yüksek derecede emniyetli ve ekonomik ürünlerdir
Vios ürünler
1.

VİOS SİGORTALARI ENMİYETLİ

Düşük güç kaybı vardır ve devre açma gücü mükemmeldir.Nh sigortaları çok dayanıklıdır, farklı sıcaklık ortamlarında maksimum verim sağlarlar.Kısa süreli yüksek akım koşullarında herhangi bir problem yaşamadan çalışmaktadır.

2.

VİOS SİGORTALARI EKONOMİK

Rakiplerine göre üstün performans sağlayan ürünlerimiz fiyatı ile tercih edebileceğiniz en ekonomik ürün olarak siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur.

3.

VİOS SİGORTALARI KALİTE BELGELİ

Ürünlerimiz ISO 9001/9002 kalite belgesine sahip tesislerimizde özenle hazırlanmaktdır.Ürünlerimiz her türlü teknik şartnameye uygun olarak üretilmektedir.

Why choose Us?

VİOS ELEKTRİK VİZYONUMUZ ve DEĞERLERİMİZ

Kurumsal vizyonumuz

VİOS elektrik olarak önceliğimiz kalite ve emniyettir.Ulusal bazda çalışan enerji şirketimiz yakın zamanda üretim kapasitesini arttırarak uluslararası alanda faaliyetlerine başlamayı hedeflemektedir.

Yüksek standartlar ile maksimum performans sağlayarak üretim süreçlerimizi sürekli geliştiriyoruz.İş gücü,bilgiyi ve teknolojiyi de kullanarak nitelikli ürün geliştime çalışmalarımıza en yüksek bütçeleri ayırarak yalın ve son teknoloji ürünler sunmak şirket olarak ilk hedeflerimizdendir.

KALİTE POLİTİKALARIMIZ

Misyonumuz ve politikalarımız

Sürdürülebilir verimlilik adına tüm gücümüz ile çalışmaktayız.Önceliğimiz tedarikcisi olduğumuz paydaşlarımızın verimliliklerinin arttırılması ve üstün performans ile hizmet vermeleridir.Yaşadığımız çevrenin sorunlarına teknolojik ürünler ile cevap veriyoruz.

Why choose Us?